Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Zabrze
Dodane 13 września 2022

Zatrudnię fizjoterapeutę/fizjoterapeutkę

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Zabrze, Śląskie

  • Praca zmianowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Medycyna Sportowa i Rehabilitacja zatrudni fizjoterapeutę lub fizjoterapeutkę.

Placówka zajmuje się rehabilitacją sportową i pooperacyjną.

Wymagania:

  • wykształcenie: studia magisterskie, licencjackie w zakresie fizjoterapii,
  • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • obsługa komputera,
  • optymizm i życzliwy stosunek w relacjach z pacjentami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (lub zlecenie / działalność)
  • Miłą atmosferę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rehabilitacji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Medycyna Sportowa i Rehabilitacja, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID: 703216003

Mesir

Member Since marzec 2013
Ostatnio online dziś o 06:55
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?