1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Aleksandrów Łódzki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 14 kwietnia 2021

Zatrudnię do pracy w Zakładzie Kamieniarskim

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Aleksandrów Łódzki, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy pracownika do Zakładu Kamieniarskiego w Aleksandrowie Łódzkim. Kamieniarstwo budowlane i nagrobkowe.

Specjalizujemy się w obróbce granitu i konglomeratów.

Praca na pełen etat, umowa o pracę, stałe wynagrodzenie, miła atmosfera pracy. Możliwość negocjowania stawki wynagrodzenia względem umiejętności.

Jesteś chętny do pracy, ale nie masz doświadczenia ? Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Zakres obowiązków :

  • obróbka granitu, polerowanie
  • montaż nagrobków i elementów budowlanych

Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy kamieniarskiej
  • prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu : 513-177-306 , 504-054-553

Krzysztof

Na OLX od maj 2016

xxx xxx xxx

ID: 653031854Report this ad