Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódź
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bałuty
Dodane 20 września 2022

Zastępca Menadżera placówki Alior Banku w Łodzi

  • 3 400 - 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Kadra kierownicza

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Menadżera placówki Alior Banku w Łodzi.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • pomoc przy organizowaniu pracy Placówki Bankowej
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • obsługa przydzielonego portfela Klientów kredytowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • bardzo dobrze znasz produkty bankowe
  • jesteś osobą komunikatywną i budujesz długofalowe relacje biznesowe
  • wysoka orientacja na wyniki

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym
  • szkolenia wstępne i rozwojowe
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami
  • możliwość rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy (nazwa firmy) może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie.”

ID: 724522508

Agnieszka

Member Since luty 2019
Ostatnio online w dniu 21 września 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?