1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer / ekspedient
  4. Kasjer / ekspedient - Podkarpackie
  5. Kasjer / ekspedient - Rzeszów
Dodane Dzisiaj o 8:47 AM

Zastępca Kierownika - sklep spożywczy Rzeszów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy renomowaną siecią sklepów spożywczych. W związku z rozwojem naszej sieci i powiększeniem struktur, poszukujemy pracownika, który obejmie stanowisko:

Zastępcy Kierownika

Miejsce pracy: Rzeszów

Za jakie zadania będzie odpowiadała osoba na tym stanowisku:

  • Zamawianie towaru,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Nadzorowanie pracy oraz delegowanie zadań pracownikom podczas nieobecności kierownika,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz wysokie premie,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • Wszelkie szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę sportową (OK System),
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w sklepie spożywczym,
  • Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Zaangażowania i motywacji do realizacji celów handlowych,
  • Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia.

Osoby spełniające nasze oczekiwania zapraszamy do przesyłania CV.

Nie czekaj - zgłoś się do nas już dziś - odmień swoją karierę zawodową!

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID: 641632082Zgłoś