Wiadomości
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dodane 03 października 2022

Zastępca kierownika sklep odzieżowy TERRANOVA Katowice

  • 3 800 - 4 300 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Katowice, Śląskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Kadra kierownicza

  • Samochód służbowy: Nie

  • Praca w weekendy

  • Branża: Moda

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Sklep Terranova

Katowice

Do jednego z naszych salonów sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko Zastępca kierownika.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zapewnienie prawidłowego stosowania zasad visual merchandisingu, zarządzania i efektywności powierzchni handlowych;

- zarządzanie ekspozycją produktów w punkcie sprzedaży zgodnie z wytycznymi, wizerunkiem i stylem firmy;

- wdrażanie polityki handlowej firmy;

- stałe monitorowanie zatowarowania sklepu i efektywne zarządzanie zapasami;

- efektywne zarządzanie relacjami z klientem oraz budowanie jego satysfakcji i lojalności.

- szkolenie pozostałych pracowników sklepu

NASZE WYMAGANIA:

- minimum rocznego doświadczenia na stanowisku zastępcy kierownika w sklepie odzieżowym lub osoby odpowiedzialnej za ekspozycję towaru w sklepie odzieżowym

- znajomość podstawowych technik visual merchandisingu;

- gotowość do elastycznego czasu pracy;

- umiejętności interpersonalne w kontakcie z klientami;

- zainteresowanie światem mody;

- zorientowanie na osiąganie założonych wyników i nastawienie na rozwiązywanie problemów;

- umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanych obowiązków

- kilka systemów premiowych

- zniżkę pracowniczą 50% na produkty Terranova

- pakiet medyczny

- pakiety ubezpieczeń na życie

- ZFŚS

Praca w firmie Teddy umożliwi zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku młodych ludzi nastawionych na innowacje. Nasza firma konsekwentnie inwestuje w szkolenia, dbając o podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich pracowników i zapewniając im doskonałe rozeznanie na rynku.

Dołączając do naszej organizacji, każdy może stać się bohaterem i zacząć pisać nowy rozdział naszej firmy, wnosząc swój indywidualny wkład w jej rozwój.

Umowa o pracę: pełny etat

ID: 770297854
User avatar

Wioletta

Member Since marzec 2020
Ostatnio online wczoraj o 10:22
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?