Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Wilkowice
Dodane 27 maja 2024

Wykończenia Wnętrz !!! Gładzie, Malowanie, Glazurnictwo !!!

Wynagrodzenie

6 000 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wilkowice

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

OPIS STANOWISKA:

Prace Remontowo - Wykończeniowe.

Witam ,

poszukujemy pracowników do prac;

-gładzie, malowanie, zabudowy z karton gips, układanie paneli, montaż drzwi, itp. z doświadczeniem lub do przyuczenia, poniżej opis stanowiska i obowiązków.

Również ogłoszenie jest kierowane do osób które posiadają doświadczenie w innych dziedzinach budownictwa.

-glazurnik, montaż okien, montaż lamp, wyłączników itd.

WYMAGANIA:

- wykształcenie zawodowe, średnie (koniecznie)

- prawo jazdy: kat. B ( koniecznie )

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej: min. 2 lata (mile widziane )

- dobra organizacja pracy

- kultura osobista,

- rzetelność, uczciwość, niekaralność, motywacja do pracy,

- dyspozycyjność i elastyczność

OFERUJEMY:

- Stała praca

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Profesjonalne narzędzia do wykonywania prac

-ubranie robocze

-szkolenia

-umowa o prace

-ubezpieczenie

- Bardzo miłą atmosferę

- Praca nie w delegacjach !

Pytania kierować pod nr. 79*******40 między godz. 15:00 - 19:00

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgłoszenia CV z nr telefonu prosimy przesyłać na adres e-mail lub przez olx

Prosimy dołączyć do dokumentów aplikacyjnych niniejszą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Wilkowice,

Śląskie

Śląskie, Wilkowice
ID: 897677796

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?