1. Strona główna
  2. Praca
  3. Wykładanie towaru / inwentar.
  4. Wykładanie towaru / inwentar. - Mazowieckie
  5. Wykładanie towaru / inwentar. - Piaseczno
Dodane 07 maja 2021

Wykładanie towaru - Piaseczno, ul. Puławska 46

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Piaseczno, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży w całym kraju.

Poszukujemy pracownika do wykładania towaru

LOKALIZACJA:

Hala Piaseczno, ul. Puławska 46

praca 2x w tygodniu ( pon, wt, czw, pt )

serwis 52h w miesiącu

elastyczny grafik godzinowy

Oferujemy pracę na umowę zlecenie

Praca od zaraz

STAWKA: 18,30 zł brutto/1h

Wymagania:

Ważna książeczka sanepid

Dyspozycyjność

Terminowość

Zadania:

Ułożenie produktów z zachowaniem standardów

Raportowanie wykonanej pracy

Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

oraz o zamieszczenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej przez MS Services rekrutacji zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”

Warto wiedzieć, że

·        MS SERVICES SP. Z O. O stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych nasza siedziba mieści się przy ul. Bociana 22, 31-231 Kraków;

·        dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;

·        dostęp do Twoich danych będą miały osoby, które zostały przez nas upoważnione do przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją;

·        po zakończeniu rekrutacji CV zostanie usunięte z naszej bazy, jeżeli wyraziłeś/łaś odrębną zgodę może zostać wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacji, jednak nie dłużej niż w okresie 3 lat od daty aplikacji;

·        my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;

·        masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;

·        jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Dział HR

Na OLX od kwiecień 2017
ID: 671894439Zgłoś