2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Mysłowice
HammerJobs Sp. z o.o.
Dodane 18 kwietnia 2024

Wsparcie Produkcji - Monter / Elektromonter - Mysłowice

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

 W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy do jednego z Naszych oddziałów Kandydatów na stanowisko:

Praca na produkcji – Monter / Elektromonter.

Miejsce Pracy: Mysłowice

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie na poziomie 4 800 - 5 200 zł brutto miesięcznie.

·        Dodatek za prace w nocy.

·        Szkolenia wprowadzające i doskonalące.

·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

·        Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę

·        bezterminową.

Zadania na stanowisku Elektromonter:

·        Formowanie wiązek.

·        Montaż, diagnoza i naprawa instalacji, podzespołów.

·        Montaż urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

·        Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

·        Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami i BHP.

·        Znajomość schematów elektrycznych.

·        Znajomość rysunku technicznego.

Od Kandydatów oczekujemy:

·        Komunikatywność na wysokim poziomie.

·        Dokładność i sumienność.

·        Systematyczność.

·        Posiadanie zdolności manualnych.

·        Doświadczenie podobnym stanowisku.

·        Umiejętność obsługi: zaciskarek, opalarki, lutownicy.

·        Umiejętność obsługi: narzędzi i elektronarzędzi.

Mile widziane umiejętności i szkolenia:

·        Znajomość rysunku technicznego.

·        Znajomość schematów elektrycznych.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej

klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

przez firmę HammerJobs Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i

Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych

w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych

osobowych jest dobrowolne."

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 659849057