Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Bemowo
Dodane 16 września 2021

Wsparcie działu Kadr

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Agencja pracy Benett PEOPLE, dla swojego klienta z sektora świeżych owoców i warzyw, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bronisze

Zadania:

  • tworzenie harmonogramów czasu pracy
  • wprowadzanie oraz bieżące monitorowanie urlopów i nieobecności
  • rozliczanie godzin nadliczbowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • współpraca z managerami w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy
  • proponowanie efektywnych rozwiązań.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w rozliczaniu czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy z obszaru regulacji ustawowych dla czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie średniej wielkości o ugruntowanej pozycji na rynku
  • benefity pozapłacowe
  • bieżące wsparcie zespołu
ID: 689617304
User avatar

Benett People

Na OLX od lipiec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?