2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2024

[Wrocław] Praca w pracowni - prace plastyczne / 1 lub 2 zmiana

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

[ Studenci i absolwenci wydziału szkła ASP Wrocław wyjątkowo poszukiwani ]

Lokalizacja pracy:

Region: Dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zatrudnienie: od zaraz.

O firmie:

GRUPAGLASSO, to producent ekskluzywnych statuetek i gadżetów reklamowych.

Kogo szukamy?

Szukamy artystę / plastyka do pomocy przy produkcji statuetek

Godziny pracy:

14.00-22.00

Zakres obowiązków

• Czyszczenie, klejenie statuetek

• Malowanie produktów

• Zabezpieczanie statuetek do dalszych procesów produkcyjnych

• Praca z różnymi materiałami: szkło, drewno, metal, kamień.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Umiejętności plastycznych / technicznych

Oferujemy:

• Pracę w biurze

• Warunki finansowe adekwatne do umiejętności

• Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,

• Stałe wynagrodzenie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 553776474