Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Janki
Dodane 01 lipca 2022

Wnętrza VOX / Janki, Plac Szwedzki

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Janki, Mazowieckie

  • Branża: Inna

  • Samochód służbowy: Nie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Grupa Kapitałowa VOX dostarcza na rynek kompleksową ofertę wykończenia wnętrz - meble, ściany, drzwi, podłogi, artykuły dekoracyjne.

Aktualnie poszukujemy Osoby zainteresowanej rolą:

DORADCA KLIENTA

WNĘTRZA VOX. SALON MEBLI, DRZWI I PODŁÓG

JANKI K/WARSZAWY, PLAC SZWEDZKI

Opis stanowiska:

  • prezentacja produktów, aktywne badanie potrzeb klienta
  • sprzedaż produktów wykończenia wnętrz,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów
  • dbanie o dokumentację handlową w punkcie sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny grafik

Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres iod vox pl.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

ID: 693512462
User avatar

Vox

Member Since marzec 2016
Ostatnio online w dniu 01 lipca 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?