Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Zgorzelec
Dodane 26 października 2021

[WK] Magazynier - Zgorzelec

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Zgorzelec, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Human&Hunter Sp. z o.o. od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Zgorzelec

Oferujemy:

  • stałe, stabilne zatrudnienie oparte o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 20zł brutto/h,
  • premię motywacyjną (proporcjonalną do zaangażowania osiąganych wyników)
  • 8-12 godzin pracy dziennie,
  • pracę od Poniedziałku do Piątku,
  • zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • możliwość przejścia pod struktury zakładu,
  • możliwość awansu w strukturach zakładu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w nowym magazynie.

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw towarów na magazyn/kompletacja/preparacja zamówień/ wysyłanie dostaw z magazynu do sklepów,
  • dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie,
  • praca przy użyciu skanerów,
  • bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych.

Kogo szukamy:

  • osób, które potrafią sumiennie wykonywać powierzone obowiązki,
  • osób posiadających certyfikat na wózki unoszące do 30cm - warunek konieczny, (wsparcie przy wyrobieniu certyfikatu) ,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i uprawnienia do obsługi wózków unoszących.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human&Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human&Hunter Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human&Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres

o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

ID: 696285359
User avatar

Anastazja

Na OLX od wrzesień 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?