Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jordanów
Dodane 03 lipca 2024

Valvex S.A. Specjalista ds. dokumentacji

Lokalizacja

Jordanów

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI

(Dział Dokumentacji)

 Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Uzupełnianie danych w systemie elektronicznym

  • Weryfikacja poprawności i aktualizacja baz danych

  • Wprowadzanie danych niezbędnych do znakowania produktów

  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów zaocznych

  • Dobra znajomość MS Office

  • Rzetelność, terminowość, dokładność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Pracując z nami zyskasz:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące warunki pracy

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.

  • Pracę od poniedziałku do piątku

Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.valvex.com oraz pod numerem 18 2693375

Lokalizacja

Jordanów,

Małopolskie

Małopolskie, Jordanów
ID: 724766955

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?