Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Rzeszów
Dodane 28 listopada 2022

Trener wewnętrzny (lady mięsno-wędliniarskie) - Rzeszów

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Kadra kierownicza

Opis

Jesteśmy największą, w pełni polską grupą kapitałową działającą na rynku FMCG od ponad 25 lat i nagradzaną wieloma prestiżowymi nagrodami. Posiadamy pod swoim szyldem liczne placówki zlokalizowane na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy do działu zakupów sklepów własnych dynamicznego i doświadczonego trenera w obszarze artykułów świeżych.

Trener wewnętrzny (lady mięsno-wędliniarskie)

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania stoisk mięsno-wędliniarskich,
  • szkolenie pracowników z zakresu standardów obsługi klienta, ekspozycji asortymentu oraz przestrzegania wymogów sanitarnych,
  • kontrolowanie zamówień towarów u Dostawców oraz utrzymanie obowiązkowego asortymentu,
  • bezpośrednia współpraca z liderami lad mięsnych, kierownikami sklepów, menedżerami regionów oraz działem zakupów w obszarze realizacji planów sprzedaży.

Wymagania:

  • znajomość funkcjonowania lad mięsno-wędliniarskich, (ekspozycja, obsługa, czystość, sprzedaż),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,
  • mile widziany staż pracy na stoisku mięsno-wędliniarskim,
  • mile widziane doświadczenia w szkoleniu lub wdrażaniu pracowników,
  • czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej,
  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego,
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 88*******90

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 781145719