1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Poznań
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wilda
Dodane 23 czerwca 2021

Trener Sprzedaży - OLX

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane.

Serwis OLX od lat pomaga ludziom handlować po sąsiedzku, wygodnie i bez prowizji. Jako część grupy serwisów OLX, będącej światowym liderem na rynku serwisów ogłoszeniowych, staramy się stosować jak najlepsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom cały czas rosnącej liczby użytkowników i kreować trendy rynkowe.

Szukasz pracy w wyjątkowym miejscu? Masz doświadczenie w sprzedaży i chciałbyś dzielić się zdobytą wiedzą? Świetnie się składa, bo aktualnie do zespołu OLX poszukujemy Trenera Sprzedaży.

Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

Zadania dla Ciebie:

  • Planowanie i administrowanie szkoleniami wdrożeniowymi dla nowych pracowników (onboarding) oraz podnoszącymi kompetencje dla zespołów sprzedaży OLX
  • Definiowanie potrzeb szkoleniowych przy współpracy z liderami i koordynatorami moderacji
  • Branie odpowiedzialności za proces rozwoju kompetencji zespołów
  • Przygotowywanie szkoleń dopasowanych do potrzeb zespołów i prowadzenie ich
  • Wsparcie leaderów w pracy z jakością
  • Aktualizacja handbooków oraz współpraca przy tworzeniu bazy wiedzy

Poszukujemy osoby:

  • Znającej serwis OLX i zasady jego funkcjonowania
  • Znającej zagadnienia sprzedaży e-commerce
  • Komunikatywnej, która lubi i umie przekazywać wiedzę
  • Otwartej na niestandardowe rozwiązania i kreatywnej
  • Potrafiącej zorganizować swoją pracę, odpowiedzialnej, zaangażowanej i wysoce zmotywowanej
  • Ciekawej nowinek ze świata szkoleń i pracy z jakością

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, otwartym na zmiany i zaangażowanym zespole
  • Możliwości szkoleń i rozwoju osobistego, sprawdzenia się w niestandardowych sytuacjach
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Umowę o pracę i bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuje się w Grupie OLX sprawdź nas na Facebooku -> PracujwGrupieOLX

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

OLX

Na OLX od maj 2011
ID: 676949190