1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Rataje
Dodane January 13, 2021

Trener ds. odżywiania

  • 1 000 - 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

Opis

Prężnie rozwijająca się od 25 lat w Polsce Międzynarodowa Firma

działająca w ponad 90 krajach,

jako lider w dziedzinie odżywiania komórkowego, poszukuje

ambitnych osób gotowych by razem z nami tworzyć organizację,

której celem jest zadowolony klient.

 Jeśli:

-interesujesz się zdrowym i aktywnym stylem życia, pielęgnacją skóry,

-lubisz pracować wśród ludzi

-chcesz pomóc innym lepiej się czuć poprzez zmianę ich stylu życia i

 nawyków żywieniowych

-jesteś ambitnym człowiekiem i chcesz odnieść sukces

-chcesz dorobić sobie nie rezygnując z dotychczasowych zajęć lub zwyczajnie

 szukasz czegoś nowego dla siebie,

-lubisz podróże, miłe towarzystwo i dobrą zabawę, a ponadto

 cenisz sobie niezależność, to ta oferta jest dla Ciebie!

 Twoje zadania to:

-Aktywne pozyskiwanie klientów

-Tworzenie organizacji

-Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

-Budowanie długotrwałych relacji z klientem

-Uczestnictwo w szkoleniach

 Zapraszamy jeżeli:

-Zarażasz pozytywną energią

-Potrafisz samodzielnie pozyskiwać klientów

-Lubisz pracować aktywnie i nie szablonowo

-Jesteś wytrwały/a i cierpliwy/a w realizacji celu

-Jesteś ambitny/a

-Chcesz być swoim własnym szefem

 W zamian:

-Pełne wspracie doświadczonych trenerów

-Będziesz pracować z marką nr 1 na świecie

-Jeśli tylko podejmiesz taką decyzję, będziesz mógł

 zarabiać ogromne pieniądze

-przejrzystą ścieżkę awansu, dającą możliwość zostania liderem i

 uzyskania wyższych dochodów

-Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia prowadzone

 przez liderów z całego świata

-Możliwość pracy w najlepszym zespole w Polsce

-Szkolenia z rozwoju osobistego

-Szkolenia z rozwoju biznesowego

-Możliwość pracy online

-Możliwość podróżowania na koszt firmy

-Możliwość budowania organizacji na całym świecie

-Będziesz sprzedawać produkt który przyczynia się

 do poprawy zdrowia a także jakości życia

 Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID: 651709548Zgłoś

Praca Online

Ostatnio online w dniu January 18, 2021

xxx xxx xxx