1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kraków
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podgórze Duchackie
Dodane 13 kwietnia 2021

Treasury Consultant / specjalista ds. finansowych-treasury

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Treasury Consultant (Cash Management) dla międzynarodowej firmy z branży automotive w Krakowie

Zakres obowiązków:

Analityczne wsparcie z zakresu zarządzania gotówką, wspomaganie procesów terminowego i płynnego wykonywania transakcji gotówkowych, procesy zamykania rachunków bankowych i konsolidacji, zarządzanie dokumentacją finansową, administracja systemów finansowych

Wymagania:

3-letnie doświadczenie w obszarze treasury/finansów/rachunkowości, znajomość procesów bankowych, umiejętności analityczne, nastawienie na rozwiązywanie problemów, język angielski poziom min. C1, zaawansowana znajomość MS Excel

W ofercie:

międzynarodowe środowisko pracy, zatrudnienie od zaraz, możliwość rozwoju oraz pracy zdalnej, praca od poniedziałku do piątku 7-15 lub 9-17, dofinansowanie Luxmed i Multisport

Jeśli jesteś zainteresowany/a:

ID: 669612028Zgłoś