2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Brzeg
Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Toyota: Pracownik Utrzymania Ruchu (Jelcz-Laskowice)

Wynagrodzenie

8 081 - 8 843 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Toyota jest symbolem doskonałej jakości i najwyższych standardów, nie tylko jako producent samochodów, ale także jako pracodawca. Nasi pracownicy cenią sobie atmosferę, wzajemne wsparcie i relacje z przełożonymi.*

Jeśli chcesz dołączyć do lidera branży motoryzacyjnej i wesprzeć nas swoim doświadczeniem, zgłoś się już teraz.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń na działach produkcyjnych;

  • realizacja planów przeglądów i remontów maszyn;

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane kierunki: mechatronik, automatyk, elektryk);

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki, mechaniki,;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady po 12 godzin);

  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u najlepszego pracodawcy w regionie.** domyślamy się jak frustrujący jest bałagan i zła organizacja. Toyota szanuje pracę profesjonalistów i tworzy dla nich doskonale zorganizowane środowisko pracy.

  • w zależności od doświadczenia i umiejętności wynagrodzenie już od 8081 zł do 8843 zł brutto (składniki wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze, system premiowy, platforma benefitowa, dodatki za pracę w nocy i w systemie równoważnym) na start. Nasze wynagrodzenia podnosimy co rok!

  • możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. W Toyocie nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności.

  • perspektywę rozwoju. Wdrażamy nowe technologie, a nasz zakład stale się modernizuje. Z nami nie będziesz stać w miejscu.

  • pakiet benefitów, z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.: bezpłatna opiekę medyczną, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, świadczenia świąteczne i okolicznościowe.

  • dostęp do dofinansowanej stołówki i transportu pracowniczego z wybranych miejscowości.

Masz pytania? Zadzwoń: +48**********79.

Nasi pracownicy z działu Rekrutacji są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

  • www.toyotapl.com – strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach

  • www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

  • www.facebook.com/jelcz.toyota – Nasz fanpage na Facebooku

  • [at]naszatoyota - konto naszych pracowników na Instagramie

* na podstawie badania opinii pracowniczej, 2023:

  • "Mój przełożony regularnie przekazuje mi informację zwrotną": 83% pozytywnych odpowiedzi.

  • "Jestem zadowolony/a z Toyoty, jako miejsca pracy": 83% pozytywnych odpowiedzi.

  • "Czuję się komfortowo będąc sobą w pracy":  80% pozytywnych odpowiedzi.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 588495060