1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Grajewo

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 maja 2021

Tokarz / Operator Maszyn Skrawających

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Grajewo, Podlaskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

  • Regeneracja i obróbka elementów i skomplikowanych detali (wałek, śruba, tuleja, nakrętka) na tokarkach uniwersalnych;
  • Produkcja jednostkowa (każdorazowo samodzielny dobór parametrów)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy, w tym możliwość wypracowania premii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
  • Pakiet usług medycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (preferowane o kierunku mechanika)
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętność obsługi tokarki uniwersalnej, piły taśmowej i wiertarki (mile widziana umiejętność obsługi frezarki)
  • Umiejętność wykonania pasowania wałek-tuleja w zadanym polu tolerancji– warunek konieczny;
  • Umiejętność wykonywania gwintów oraz pracy na maszynach o długich gabarytach (do 6 metrów);
  • Odpowiedzialność, zdyscyplinowanie

Grupa ERBUD

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 673194764