2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Strojec
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator (Tokarz) CNC - Narzędziownia Pszenica Sp. z o.o.

Lokalizacja

Strojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Narzędziownia Pszenica Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Operator (Tokarz) CNC

Opis stanowiska: obsługa tokarek numerycznych

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunkowe)

• Podstawowa znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania i interpretowania)

• Znajomość podstawowych zagadnień związanych z obróbką skrawaniem

• Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem

• Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

• Odpowiedzialność

• Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole

• Umiejętność analizowania i oceny sytuacji

• Umiejętności manualne

• Wiedza techniczna/zawodowa

• Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

• Doświadczenie zawodowe 1-2 lata na podobnym stanowisku związanym z obróbką skrawaniem i obsługą maszyn

• Kursy/szkolenia w zakresie obsługi maszyn do obróbki skrawaniem

• Znajomość sterowania Siemens

Oferujemy:

• Pracę w systemie trzyzmianowym

• Komfortowe warunki pracy i miłą atmosferę pracy

Doświadczenie na stanowisku operatora (tokarza) CNC będzie dodatkowym atutem (mile widziane doświadczenie zawodowe 1-2 lata na podobnym stanowisku związanym z obróbką skrawaniem i obsługą maszyn).

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO PRACY NA POWYŻSZYM STANOWISKU.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Proszę o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Strojec,

Opolskie

Opolskie, Strojec
ID: 624712674