Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane Dzisiaj o 08:40

Tokarz CNC, Frezer CNC

  • 4 400 - 5 400 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Firma PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. z Łodzi poszukuje osób do pracy na stanowiskach:

Tokarz CNC oraz Frezer CNC

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pomorska 555 (okolice Nowosolnej)

Rozpoczęcie pracy: Wrzesień/Październik 2021

System pracy: 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Zakres obowiązków:

  • Frezer -> obsługa frezarki CNC (sterowniki Siemens i Heidenhain),
  • Tokarz -> obsługa tokarek CNC (sterowniki Siemens),
  • dobór odpowiednich narzędzi i technologii obróbki skrawaniem,
  • pisanie programów na maszynie (G-kody, Sinumerik, Heidenhain),
  • dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów,
  • oznaczanie wytwarzanych elementów,
  • realizacja produkcji wg ustaleń z Kierownikiem Produkcji,
  • współpraca z technologiem produkcji,
  • zgłaszanie awarii i problemów z maszyną,
  • współpraca z serwisem maszyn.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności zawodowych (stanowisko z premią za jakość i wydajność pracy),
  • stały harmonogram pracy (praca w systemie 2-zmianowym).

Wymagamy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na wymienionym stanowisku pracy,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • komunikatywność i otwartość na pracę w zespole,
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,
  • dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem,
  • dobra znajomość sterowników Siemens oraz Heidenhain,

Kandydaci zainteresowani niniejszą ofertą pracy proszeni są o przesłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu OLX oraz dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

ID: 680119459

Adam

Na OLX od październik 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?