Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 26 września 2022

Telemarketing. Praca zdalna, 20 PLN/h + prowizje!

  • 20 - 22 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Rekrutacja online

Opis

Lubisz kontakt z klientem, jesteś ambitny, odpowiedzialny i nie boisz się wyzwań – to praca dla Ciebie! Poszukujemy osób, które dołączą do Sales Team w naszej firmie. Chcemy podjąć współpracę z osobami z dużymi aspiracjami, nastawionymi na rozwój kariery oraz awans.

Miejsce pracy: Praca zdalna.

Zadania:

Praca na stanowisku telemarketer. Wykonywanie rozmów telefonicznych, po polsku. Wstępny kontakt, wysyłanie ofert i umawianie na rozmoę z specjalistą.

Wymagania:

-Aktywność, otwartość na nowe zadania, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

-Doświadczenie w sprzedaży

-Język angielski na poziomie komunikatywnym

-Praca minimalnie 20 godzin tygodniowo

-Własny laptop do pracy z dobrym połączeniem internetowym.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie - 20 PLN/h na miesiąc próbny + prowizje

-Podwyżka po miesiącu próbnym

-Możliwość awansu

-Pracę zdalną.

-Otwartość i niezależność - każdy Twój pomysł na nowe sposoby dotarcia do klienta będzie brany pod uwagę!

-Przyjazną i startup’ową atmosferę pracy w młodym, zgranym i dynamicznie rozwijającym się zespole

-Pracę pod opieką doświadczonej osoby

-Elastyczny czas pracy

-Możliwość zdobycia doświadczenia w telemarketingu oraz marketingu internetowym

-Ułatwiony proces sprzedaży dzięki dobremu produktowi i pozytywnym opiniom klientów o naszej firmie.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysłania CV. W treści wiadomości napisz napisanie kilka zdań o sobie i dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Więcej informacji o firmie - www.strony123.com

ID: 775871313

Ela

Member Since styczeń 2019
Ostatnio online w dniu 04 października 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?