1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wilda
Dodane 12 kwietnia 2021

Telefoniczny Doradca Klienta - OLX Elektronika

  • 4 000 - 4 300 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Chcesz dołączyć do najfajniejszego zespołu sprzedażowego?

Masz dosyć powtarzalnej pracy? Sprzedaż to dla Ciebie coś więcej aniżeli odtwarzanie utartych schematów i regułek? Szukamy osób z pasją, które wspólnie z nami ulepszą serwisy Grupy OLX.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

OLX, Otomoto, Otodom i Fixly to internetowe, dynamicznie rozwijające się serwisy ogłoszeniowe. Aktualnie do naszego zespołu OLX Elektronika poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta!

Twoje obowiązki:

- telefoniczne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

- edukowanie Klientów odnośnie nowych zasad współpracy i zmian w cenniku

- administracja bazą danych

- prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki

Oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego

- ukierunkowania na realizację celów

- umiejętności prowadzenia negocjacji

- doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:

- pracę w największym i najskuteczniejszym serwisie ogłoszeń w Polsce

- przyjazne środowisko pracy

- narzędzia: systemy, telefon, laptop, szkolenia

- bogaty pakiet benefitów

- umowę o pracę

 Wynagrodzenie 4000 - 4300 + 50% premii uzależnionej od wyniku sprzedażowego

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdź:

ID: 654498755Zgłoś