1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Liszki
Dodane 26 sierpnia 2021

Technolog żywności- lider zmiany

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Liszki, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

Opis

Dietific

Najlepszy Prozdrowotny Catering Dietetyczny, jeden z najwyżej ocenianych przez klientów cateringów w Polsce.

Na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów i ich potrzeby.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku

Technolog żywności- Lider Zmiany

Miejsce pracy:

Obecnie szukamy personelu do dwóch lokalizacji:

Ściejowice (gmina Liszki)

Kraków Os. Piastów

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem porcjowania i konfekcjonowania dań oraz zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie dań.
  • Wykonanie obliczeń technologicznych oraz weryfikacja jakościowa komponentów.
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu ze szczególnym naciskiem na kontrolę spełnienia wymagań dietetycznych posiłków, dbałość o przestrzeganie standardów pracy w zakresie GHP/GMP i wdrożonych systemów zarządzania jakością.

Nasze wymagania:

  • Znajomość standardów bezpieczeństwa w produkcji żywności.
  • Ukończone studia na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka lub kierunki pokrewne (np. Jakość i Bezpieczeństwo Żywności).
  • Doświadczenie nie jest wymagane – jeżeli masz podstawy wyniesione ze studiów nauczymy cię wszystkich praktycznych aspektów naszego funkcjonowania.
  • Zaangażowanie, sumienność i wysoka kultura pracy.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dobre warunki płacowe
  • Praca w zaangażowanym zespole w dynamicznie rozwijającej się branży i firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wyślij swoje CV lub zadzwoń do nas 797 400 927

Nie zapomnij w tytule lub treści maila wskazać stanowisko na jakie aplikujesz oraz preferowaną lokalizację spośród dwóch naszych zakładów.

Dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV bez powyższej klauzuli nie będą mogły zostać przetwarzane, a co za tym kandydaci nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID: 691155632

Joanna

Na OLX od maj 2020

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?