Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kajetanów
Dodane 03 grudnia 2021

Technolog - programista

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Opis stanowiska:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej;
  • obsługa maszyn CNC (robot spawalniczy, wypalarka plazmowo-gazowa, laser) w zakresie przygotowania programów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (SolidWorks, AutoCad);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność, innowacyjność;
  • chęć rozwoju i dalszej nauki;
  • samodzielność przy realizacji zadań.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

ID: 718189431
User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Na OLX od wrzesień 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?