2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Jastrzębie
Dodane 05 lipca 2024

TECHNOLOG PRODUKCJI w branży stalowej

Lokalizacja

Jastrzębie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TK TECHNOLOGY - przedsiębiorstwo doświadczeniem produkcyjnym w branży stalowej. Specjalizującej się w wytwarzaniu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych poszukuje technologa

TECHNOLOG PRODUKCJI

  • umowa o pracę w systemie jednozmianowym

  • pełny etat,

  • praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen nowych produktów,

  • tworzenie kart technologicznych do zamówień,

  • przygotowywanie rozkrojów surowców,

  • tworzenie programów technologicznych na maszyny CNC

  • dbanie o wysoką jakość obsługi zamówień pod kątem technologicznym,

  • w ramach realizowanych projektów, współpraca z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi

Oczekiwania

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność

    znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • tworzenie rysunków technicznych narzędzi do produkcji w programie CAD,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobrą atmosferę pracy

Lokalizacja

Jastrzębie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Jastrzębie
ID: 876086183