Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Żychlin
Dodane 02 lutego 2024

Technolog- Konstruktor, Żychlin koło Kutna, Praca od zaraz!

Lokalizacja

Żychlin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Spółka DiMa z Żychlina – producent konstrukcji stalowych, zatrudni od zaraz osoby na stanowisko Konstruktor-Technolog.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie dokumentacji technicznej zgodnie z potrzebami klienta, aktualizacja zmian i ich archiwizacja
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej w zakresie spawania i obróbki mechanicznej na potrzeby produkcji
  • kalkulacja i przygotowywanie ofert cenowych oraz ich archiwizacja w systemie komputerowym
  • nadzór i kontrola nad prowadzonymi projektami
  • wprowadzanie danych materiałowych i technologii wykonania detali do komputerowego systemu przygotowania produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność konstruowania, wykonywania kalkulacji cenowych, opracowywania dokumentacji technicznej i technologii produkcji
  • doświadczenie w branży konstrukcji spawanych
  • znajomość oprogramowania Inventor i AutoCad
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową.,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego.

DiMa Sp. z o.o. specjalizuje się w branży stalowych konstrukcji spawanych. Wykonujemy elementy maszyn i urządzeń rolniczych, konstrukcje dla budownictwa: schody, balkony, elementy stalowe spawane do infrastruktury dróg i mostów, konstrukcje dla przemysłu maszynowego, chemicznego i energetycznego. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.dima.pl.

Informujemy, że w przypadku przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych, administratorem Państwa danych osobowych będzie Spółka DiMa ul. Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby i przez okres trwania procesu rekrutacji (obecnej lub obecnej i przyszłej – w zależności od wyrażonej zgody). W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Żychlin,

Łódzkie

Łódzkie, Żychlin
ID: 508309774

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?