1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kajetanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 25, 2020

Technolog dz. konstrukcyjny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Opis stanowiska:

·        bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

·        tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej;

·        obsługa maszyn CNC (robot spawalniczy, wypalarka plazmowo-gazowa, laser) w zakresie przygotowania programów

Wymagania:

·        znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·        znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (SolidWorks, AutoCad);

·        umiejętność pracy w zespole;

·        kreatywność, innowacyjność;

·        chęć rozwoju i dalszej nauki;

·        samodzielność przy realizacji zadań;

Oferujemy:

·        ciekawą i dynamiczną pracę;

·        możliwość rozwoju zawodowego;

·        pracę w międzynarodowym środowisku;

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

ID: 638621014Zgłoś