1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Łódź
  7. Zarządzanie produkcją - Górna
Dodane 17 września 2021

Technolog ds. FMEA i jakości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. zatrudnia blisko 1400 osób. Posiadamy zakłady produkcji aluminium w Chrzanowie, Łodzi i Trzciance.

Zajmujemy się kompleksowo rozwiązaniami w zakresie projektowania i produkcji profili aluminiowych oraz komponentów, ich obróbką mechaniczną i powierzchniową, anodowaniem i lakierowaniem. Specjalizujemy się w produkcji relingów i trimów dla branży motoryzacyjnej.

Dostarczamy rozwiązania klientom z wielu branż, m.in. branży motoryzacyjnej, budowlanej i konstrukcyjnej, transportowej, wyposażenia wnętrz, elektronicznej oraz producentom aplikacji, maszyn i urządzeń.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Twoje zadania:

- tworzenie i aktualizacja dokumentacji stanowiskowych, instrukcji technologicznych, kart parametrów

- tworzenie i nadzór nad CP i FMEA

- nadzór nad MSA i sprzętem pomiarowym, definiowanie punktów kontrolnych procesu/produktu

- optymalizacja procesu produkcyjnego

- analiza i rozwiązywanie problemów technicznych

- uczestnictwo w próbach procesowych

- uczestnictwo w analizach jakościowych (znajomość narzędzi jakościowych)

- udział przy wdrażaniu nowych projektów

- analiza wskaźników produkcyjnych

Nasze wymagania:

- wykształcenie techniczne min. Średnie

- dyspozycyjność

- znajomość MS Office

- samodzielność

- nastawienie na realizację celów produkcyjnych

- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Mile widzane:

- wiedza na temat technik przygotowania powierzchni do lakierowania

- umiejętność programowania trajektorii aplikacji robotów lakierniczych

- wiedza na temat prowadzenia procesu lakierowania ciekłego

- znajomość SAP

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych kompetencji i postaw

- ZFŚS (bony, paczki, kafeteria My Benefit, MultiSport)

- prywatną opiekę medyczną

- dodatkowe ubezpieczenie na życie

- pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w branży automotive

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 697173029