1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Żarów
Dodane 27 lipca 2021

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - Narzędziowiec - Electrolux Żarów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Żarów, Dolnośląskie

Opis

Firma Electrolux Poland z siedzibą w Żarowie, wiodący producent sprzętu AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko :

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - Narzędziowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·      Bieżące naprawy i modernizacje parku maszynowego;

·      Wykonywanie procedur konserwacyjnych zgodnie z planem prewencji;

·      Optymalizacja pracy parku maszynowego;

·      Działania innowacyjne usprawniające pracę działu;

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Preferowane wykształcenie techniczne o profilu ślusarz narzędziowy lub doświadczenie w wyżej wymienionym kierunku;
  • Znajomość procesów tłoczenia, wykrawania, gięcia;
  • Doświadczenie przy pracy z narzędziami tłoczącymi, wykrojnikami w dziale utrzymania ruchu;
  • Obsługa maszyn skrawających (szlifierki, tokarka, frezarka);
  • Umiejętność spawania MIG-MAG, TIG będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz suwnicy;
  • Znajomość obsługi programów CAD.

OFERUJEMY:

  • Szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji;
  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami w przemyśle;
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia, wiedzy i zaangażowania;
  • Możliwości rozwoju zawodowego (m.in.: możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych);
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny transport, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport, wczasy pod gruszą, program sprzedaży pracowniczej, paczki lub talony na święta;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie;
  •  Pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów.

Masz odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje, ale nie posiadasz doświadczenia?

Jesteś młodą i ambitną osobą?

Być może to właśnie Ciebie poszukujemy na to stanowisko!

Złóż swoje CV i przyjdź na rozmowę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 684957682