1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 13 czerwca 2021

Technik utrzymania ruchu /mechanik

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

-         Monitorowanie stanu urządzeń produkcyjnych oraz ich konserwacja,

-         Zgłaszanie awarii sprzętu,

-         Serwis i wymiana uszkodzonych części i podzespołów w urządzeniach,

-         Wykonywanie przeglądów prewencyjnych w oparciu o roczny plan prewencji utrzymania ruchu Wsparcie w procesie zarządzania wyposażeniem i sprzętem produkcyjnym, takim jak: wytłaczarka, nawijarka, sprzęt klimatyzacyjny, kocioł parowy, agregat chłodniczy,

-         Podejmowanie odpowiednich działań, w przypadku wystąpienia awarii lub uszkodzeń na terenie obiektu,

-         Rozpoznawanie nieprawidłowości w oparciu o instrukcję pracy i sprzęt kontrolny,

Wymagania:

-         Wykształcenie średnie / zawodowe lub wyższe

-         Aktualne uprawnienia SEP (G1, G2, G3 kategoria E lub E i D)

-         Podstawowe umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office

-         Podstawowa znajomość budowy pomp odśrodkowych, instalacji przesyłu mediów, instalacji pneumatycznych, znajomość specyfiki pracy urządzeń obrotowych oraz podstaw hydrauliki siłowej

-         Podstawowa znajomość narzędzi i metod pomiarowych

-         Umiejętność ustalania priorytetów

-         Umiejętność przygotowywania dokumentacji zgodnie z wymaganiami

-         Zdolności manualne

Oferujemy:

-         Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-         Atrakcyjny pakiet benefitów:

- dodatek do telefonu,

- karta lunchowa,

- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

- bonusy okazjonalne (wczasy pod gruszą, premia świąteczna),

- karta sportowa i darmowy transport – planowane;

-         Pracę w bezpiecznych warunkach, w nowoczesnej firmie o globalnym zasięgu i ugruntowanej; pozycji na rynkach międzynarodowych;

-         Bogaty pakiet szkoleń na start.

WAŻNE

Prosimy o dopisanie pierwszej lub obu z poniższych zgód na CV:

1.Przetwarzanie dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) przez SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej SK na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zawartą w ogłoszeniu o pracy i otrzymałem informację o prawie do wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie przed jej wycofaniem.

2.Przetwarzanie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych z CV i listu motywacyjnego do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej SK przez okres 3 lat po zakończeniu roku, w którym udzielono niniejszej zgody . Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zawartą w ogłoszeniu o pracy i otrzymałem informację o prawie do wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

SK hi tech battery materials Poland Sp. z .o. o.

Na OLX od sierpień 2020
ID: 642498921Report this ad