Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Słupsk
Dodane 14 sierpnia 2022

Technik utrzymania ruchu

  • 4 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Słupsk, Pomorskie

  • Praca zmianowa

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

W Perla Polska tworzymy zespół europejskiego lidera na rynku smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję.Naszą pasją i prawdziwą specjalnością są humus, antipasti, sałatki, wrapy, dania z owoców morza i dania gotowe. Mimo, że jesteśmy na stołach konsumentów niemal całej Europy to firma nadal zachowała swój rodzinny charakter. Po prostu wiemy, że tworzenie zdrowego jedzenia to sztuka wymagająca równowagi w każdej dziedzinie życia.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Firma zapewnia bezpłatny transport ze Słupska i Głobina.

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie ciągłości produkcji
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek
  • bieżąca konserwacja maszyn
  • przygotowanie do pracy urządzeń dozujących oraz form maszyn
  • regularne przeglądy maszyn i urządzeń
  • wsparcie techniczne dla operatorów maszyn -ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (min. zawodowe)
  • praktyczna umiejętność naprawy maszyn i urządzeń
  • samodzielność, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4500zł brutto
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • bezpłatny dojazd ze Słupska autobusem firmowym

Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

ID: 595711777
User avatar

Perla Polska

Member Since lipiec 2014
Ostatnio online w dniu 12 sierpnia 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?