2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Słupsk
Perla Polska
Dodane 12 marca 2024

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych. Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą  jakość oferowanych wyrobów.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Perla Polska poszukuje pracowników na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek

  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • przezbrajanie maszyn

  • rozkręcanie i skręcanie urządzeń dozujących oraz form pracujących w maszynie

  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)

  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki

  • umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych

  • samodzielność, sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dyspozycyjność do pracy w systemie *3 zmianowym (3 zmiana tylko w formie dyżuru)

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia i umiejętności

  • miesięczny system premiowy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju

  • program poleceń pracowniczych – poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to nagrodę

Zainteresowanych prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 595711777