2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wędkowy
Dovista
Dodane 12 czerwca 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Wędkowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DOVISTA Polska Sp. z o.o. i spółki Grupy VELUX są największym producentem i eksporterem okien w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł rocznie. Zatrudniają prawie 1800 osób, w tym 1200 osób w fabrykach firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Tczewa), tworząc  razem „Wioskę Okienną”, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi marek Rationel i VELFAC. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Utrzymanie w stanie dostępności infrastruktury produkcyjnej w obrębie WV (m. in. maszyn, urządzeń, narzędzi, instalacji elektrycznej, sprężonego powietrza, centralnego ogrzewania, instalacji odpylającej, nawilżającej, wodnej, sygnalizacji pożaru), w tym:

  • Nauka dokonywania napraw i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi w ramach wszystkich fabryk

  • W razie konieczności sporządzanie zamówień do dostawców dot. maszyn, narzędzi, części, urządzeń

  • Kontrola faktur przychodzących związanych z zamówieniem maszyn, narzędzi, części, urządzeń

  • Realizacja zadań związanych z programem pomysłów pracowniczych oraz realizacja zaleceń działu BHP

  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami maszyn

  • Współpraca przy instalacji maszyn i urządzeń

 PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki, elektrotechniki, automatyki lub budowy maszyn

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych i elektrycznych

  • Uprawnienia energetyczne grupy I – eksploatacja do 1 kV

  • Uprawnienia do pracy na wysokości

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

 OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Wędkowy,

Pomorskie

Pomorskie, Wędkowy
ID: 920024159