1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 17 marca 2021

Technik przygotowania produkcji z uprawnieniami na wózek widłowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Kajetanów

Opis stanowiska:

·        Uruchamianie, nadzorowanie i kompletowanie detali pod zlecenia.

·        Utrzymywanie stanów magazynowych detali.

·        Planowanie kolejności produkcji detali.

·        Nadzorowanie technologii wykonania detali.

·        Kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych detali.

Wymagania:

·        Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

·        Wykształcenie techniczne.

·        Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

·        Mile widziana znajomość programu AutoCad (i pokrewne).

·        Zdolności organizacyjne.

·        Umiejętność planowania.

·        Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz systematyczności.

·        Mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Oferujemy:

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.

·        Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie z branży motoryzacyjnej.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu lub dzwonić pod numer telefonu

501 558 946 w celu uzyskania bliższych informacji.

ID: 644095074Zgłoś