1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 23 czerwca 2021

Technik procesu wtrysku

  • 5 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego klienta firmy z kapitałem duńskim z branży produkcji elementów z tworzywa sztucznego, w związku z jej prężnym rozwojem poszukujemy osób które wesprą jej działanie i codzienne operacje na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie oraz egzekwowanie zasad BHP
  • Branie udziału w badaniu przyczyn reklamacji produktu (CAPA) oraz w usprawnianiu procesu
  • Dbanie o najwyższą jakość produktu
  • Wykonywanie kontroli jakości
  • Odpowiedzialność za konserwację maszyn i narzędzi
  • Pracownik odpowiedzialny jest za prawidłowe używanie urządzeń i maszyn oraz natychmiastowe informowanie o awarii
  • Wspieranie innych działów w razie potrzeby
  • Pracownik odpowiedzialny jest za poprawne ustawienie maszyn
  • Poprawną rejestracje czasu pracy oraz ilości użytych elementów w arkuszach operacyjnych
  • Nadzór nad dedykowanym procesem produkcji — m.in. nad efektywnym przebiegiem procesu, dokumentacją technologiczną, planowanie zmian w procesie produkcyjnym
  • Współpraca z innymi działami w procesach wdrożeń nowych produktów w obszarze produkcji (również w zespołach międzynarodowych)
  • Udział w rozwoju i wprowadzaniu LEAN w firmie poprzez udział w szkoleniach, projektach

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Znajomość technologii wtrysku
  • Mile widziana znajomość wtryskarek LS, Krauss Maffei, JSW
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne najlepiej z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

Umiejętności:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej i technologicznej
  • Umiejętność ustawiania maszyn oraz procesu wtrysku
  • Umiejętność ustawiania urządzeń peryferyjnych
  • Obsługa form wtryskowych
  • Samodzielność
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany
  • Zaangażowanie

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - do 4000 PLN netto
  • premie sięgające kilkuset złotych miesięcznie
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • przyjazna atmosfera pracy, szereg inicjatyw pro pracowniczych i wiele innych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 681437729