1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tczew
Dodane February 15, 2021

Technik Napraw Produkcji

  • 3 900 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Tczew, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

HSS Work Sp. z.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Napraw

Miejsce pracy: TCZEW

Wynagrodzenie: 4000 PLN brutto

Główne obowiązki:

·        lokalizowanie i diagnozowanie usterek

·        analizowanie źródła usterek i proponowanie zmiany w procesie produkcyjnym lub projekcie urządzenia

·        dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych

Od kandydatów oczekujemy:

·        wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika)

·        doświadczenia w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych będzie atutem kandydata

·        zdolności manualnych

·        przestrzegania przepisów BHP

·        umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności

Oferujemy:

·   zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

·        ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

·        merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

·        umowę o pracę

·        indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)

·        nagrodę jubileuszową

·        dodatek za pracę w nadgodzinach

·        dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)

·        programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy

·        prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy)

·        ubezpieczenie na życie

·        bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy

·        pakiet socjalny: „wczasy pod gruszą”, świadczenie „choinkowe”, karta sportowa

·        możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe

·        możliwość awansów wewnętrznych

·        najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny: 508 528 506.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez HSS Work Sp. z.o.o w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

ID: 616947072Zgłoś

HSS Work Sp. z.o.o

Ostatnio online w dniu March 05, 2021

xxx xxx xxx