Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sosnowiec
Dodane 25 stycznia 2023

Technik jakości - praca Sosnowiec do 25,80 zł netto/h

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sosnowiec, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Firma International Quick Service Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w selekcjach części produkowanych w branży motoryzacyjnej. Istniejemy na rynku od 2003 roku realizując prace dla międzynarodowych koncernów i producentów części samochodowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik jakości

miejsce pracy: Sosnowiec

Zapraszamy również studentów!

Zakres obowiązków:

- monitorowanie bieżącej sytuacji jakościowej wyrobów

- opracowanie dokumentacji jakościowej

- nadzorowanie i weryfikowanie zapisów jakości,

- inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,

- stosowanie prewencyjnych metod zapobiegania występowaniu braków i niezgodności jakościowych

- identyfikowanie ich na najwcześniejszym etapie ich powstawania

-współpraca z działem produkcji,oraz działami wsparcia procesu.

Wymagania:

- wykształcenie średnie – pokrewne lub techniczne

- znajomość rysunku technicznego mile widziana

- umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych mile widziane

- podstawowa znajomość PDCA oraz innych narzędzi jakościowych mile widziane

- doświadczenie w dziale jakości mile widziane

- komunikatywność

- dobra organizacja czasu pracy

- znajomość języka angielskiego w stopniu średnio komunikatywnym mile widziane (min. podstawowym).

Oferujemy:

- umowa zlecenie na czas szkolenia (do 3 miesięcy), następnie przejście na umowę o pracę w zatrudnieniu bezpośrednio pod zakładem

- stawka godzinowa od 22,80 do 25,80 zł /h na zleceniu

- praca na 3 zmiany

- wdrożenie do pracy

- stałą opiekę koordynatora w zakładzie

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Informujemy że,Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Jasna 8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 0000150730, NIP 6312366317, REGON 277958168.Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są na stronie internetowej://pl.iqs.pl/polityka-prywatno

ID: 655660096
User avatar

Rekrutacja

Member Since sierpień 2011
Ostatnio online wczoraj o 13:49

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?