1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Łódzkie
  6. Farmacja - Wieruszów
Dodane 21 lipca 2021

Technik Farmaceutyczny - Wieruszów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wieruszów, Łódzkie

Opis

Sieć Aptek Dr.Max poszukuje TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do apteki zlokalizowanej w Wieruszowie na etat lub dodatkowe godziny!

Zakres obowiązków

• wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom;

• prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept;

• realizacja celów sprzedażowych apteki;

• monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;

• przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Oczekujemy:

• wykształcenia: Technik Farmaceutyczny;

• umiejętności pracy w zespole;

• wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych;

• dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie;

• otwartości, profesjonalizmu;

• mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę + atrakcyjny systemem premiowy;

• możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze;

• ciekawą i pełną wyzwań pracę;

• stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne;

• dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

• dofinansowanie do benefitów: Multisport, Lux Med, Allianz polska.

Zachęcamy do aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ!

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie dr.max

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 611292094