1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Małopolskie
  6. Farmacja - Wadowice
Dodane 22 lipca 2021

Technik Farmaceutyczny Wadowice

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wadowice, Małopolskie

  • Rekrutacja online

Opis

Poszukujemy TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do Apteki zlokalizowanej w Wadowicach.

Zakres obowiązków

  • wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom;
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept;
  • realizacja celów sprzedażowych apteki;
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Oczekujemy:

  • wykształcenia: Technik Farmaceutyczny;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych;
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie;
  • otwartości, profesjonalizmu;
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę + atrakcyjny systemem premiowy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne;
  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • dofinansowanie do benefitów: Multisport, Lux Med, Allianz polska.

Zachęcamy do aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 686208760