Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Pomorskie
  6. Farmacja - Gdańsk
  7. Farmacja - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 28 czerwca 2022

Technik Farmaceutyczny / Technik na staż - Gdańsk (różne lokalizacje)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gdańsk, Pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

DOZ S.A. to spółka zarządzająca największą w kraju siecią Aptek dbam o zdrowie, a także największy pracodawca na rynku aptecznym. Jesteśmy pięciokrotnym laureatem Great Place to Work, nagrody dla najlepszych miejsc pracy!

Chcesz być częścią naszego DOZkonałego zespołu? Świetnie się składa!

W związku ze stałym rozwojem poszukujemy na stanowisko: TECHNIK FARMACEUTYCZNY / TECHNIK FARMACEUTYCZNY STAŻYSTA.

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Chałubińskiego 29, Al. Grunwaldzka 83, ul. Wajdeloty 12.

Szukamy CIEBIE jeśli:

  • posiadasz dyplom Technika Farmaceutycznego – warunek konieczny!
  • odznaczasz się wysoką kulturą osobistą i dbasz o najwyższy poziom obsługi Pacjenta.

Dodatkowym plusem będzie jeśli:

  • posiadasz znajomość obsługi programu Kamsoft.

Będziesz odpowiedzialny za DOZkonałe zadania:

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC,
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania Apteką oraz wsparcie na każdym etapie pracy,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • benefity tj. opieka medyczna dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej,
  • pomoc przy ewentualnej relokacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Dowiedz się więcej na: www.dozsa.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 731278478