1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Konin
Dodane Dzisiaj o 11:36

Technik Farmaceutyczny - Konin

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Konin, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat w Koninie.

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Realizacja celów sprzedażowych apteki
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Wymagania:

  • Wykształcenie: Technik farmaceutyczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
  • Otwartość, profesjonalizm
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w sieci będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
  • Realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:
  • prywatną opiekę lekarską – LuxMed, kartę Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia zawodowe i personalne,
  • dodatki świąteczne oraz do urlopu,
  • inicjatywy wspierające ekologię.

Zachęcamy do aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ!

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Dominika

Na OLX od sierpień 2019

xxx xxx xxx

ID: 681689459