1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubuskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gorzów Wielkopolski
Dodane 25 lipca 2021

Technik Farmaceutyczny - Gorzów Wielkopolski

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Opis

Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na etat lub na dodatkowe godziny do apteki Dr. Max w Gorzowie Wielkopolskim!

Obowiązki:

  • Wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom,
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,
  • realizacja celów sprzedażowych apteki,
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym,
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia: Technik Farmaceutyczny,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie,
  • otwartości, profesjonalizmu,
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Czekają na Ciebie:

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży,
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym,
  • realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia zawodowe i personalne,
  • dodatki świąteczne oraz do urlopu,
  • inicjatywy wspierające ekologię.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 603272869