Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dąbrowa Górnicza
Dodane 03 grudnia 2021

Technik Elektryk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracowników oczekujemy silnej motywacji do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych i serwisowych rozdzielnic elektrycznych: niskiego napięcia 400 V, średniego napięcia 20 kV, 6,9 kV i wysokiego napięcia 110 kV,
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych i serwisowych pomieszczeń elektrycznych: kontrole działania układów chłodzenia pomieszczenia elektrycznych i transformatorów, poprawność działania systemu detekcji pożaru, poprawność działania instalacji oświetleniowych oraz dbałość o należyty stan techniczny pomieszczeń elektrycznych i sprzętu znajdującego się w nich,
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych układów potrzeb własnych pomieszczeń elektrycznych takich jak: prostowniki, falowniki, baterie DC, UPS-y,
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych i serwisowych systemu ogrzewania rurociągów,
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych i serwisowych instalacji oświetleniowych,
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych i serwisowych instalacji gniazd jedno oraz trójfazowych,
  • Obsługa systemu SCADA dla urządzeń elektrycznych fabryki,
  • Dopuszczanie do pracy specjalistycznych firm serwisowych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Monitorowanie stanu rozdzielnic i instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie pomiarów diagnostycznych instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie pomiarów diagnostycznych silników trójfazowych,
  • Wykonywanie dziennych, miesięcznych, rocznych przeglądów urządzeń elektrycznych,
  • Raportowanie i diagnozowanie nieprawidłowej pracy urządzeń elektrycznych zgodnie z wewnętrznymi zasadami,
  • Serwis i wymiana uszkodzonych części i podzespołów w urządzeniach elektrycznych,
  • Udział w usuwaniu awarii maszyn i urządzeń na terenie fabryki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie / zawodowe / wyższe,
  • Aktualne uprawnienia SEP (G1 kategoria E lub E i D),
  • Podstawowe umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office,
  • Wiedza na temat instalacji elektrycznych,
  • Podstawowa znajomość sterowania napędami elektrycznymi,
  • Doświadczenie w usuwaniu awarii,
  • Praktyczne umiejętności posługiwania się elektrycznymi przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w wykonywaniu podstawowych pomiarów elektrycznych,
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań w trakcie awarii.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów wymieniony poniżej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji
  • Praca w dynamicznym, interesującym środowisku pełnym wyzwań w rozwijającej się firmie
  • Indywidualne stanowisko pracy zapewniające wpływ na budowanie zespołu oraz na nowo tworzące się środowisko pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna atmosfera

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 717216046