Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Świebodzin
Dodane 14 października 2021

Technik - Elektryk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Świebodzin, Lubuskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Praca zmianowa

Opis

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Technik – Elektryk.

Miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie.

Opis stanowiska:

- Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;

- Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;

- Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Oczekiwania wobec Kandydata:

- Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych;

- Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w dziedzinie elektryka;

- Komunikatywność i wysoka kultura osobista;

- Dyspozycyjność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Stabilne wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne;

- Pracę w systemie 12 godzinnym (7:00-19:00; 19:00-07:00);

- Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, opieka stomatologiczna, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 698089905