Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Tychy
Dodane 18 lipca 2024

Team Leader na magazynie butelek - Niemcy, 15e/h

Wynagrodzenie

64 - 65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Lider zespołu/procesu

  • Miejsce pracy: Aschersleben, Niemcy

  • Data rozpoczęcia: od zaraz

Oferujemy:

  • Wyjazd – organizacja, opłata po stronie Kandydata – zwracamy do max 300pln za przyjazd (po przepracowanym miesiącu)

  • Stawka 15 euro brutto/h

  • Bonusy uznaniowe miesięczne (max. 250 EURO brutto)

  • Wypłaty miesięczne, do 15. każdego miesiąca

  • Bonus za polecenie znajomego – 100 euro

  • Zapewnione zakwaterowanie w odległości ok. 1-3 km od miejsca pracy:

    czynsz 180 euro/miesiąc + kaucja 210 euro

    kaucja rozłożona na 3 raty po 70 euro każda, kaucja jest zwracana w przypadku braku szkód i strat

    mieszkania 2-3 pokojowe

    pokoje 2 - 3 osobowe, wyposażone w szafy i pojedyncze łóżka

    kuchnia i łazienka wspólne – dostępna pralka i lodówka

    pokoje zamykane na klucz

  • Umowa zlecenie (oddelegowanie do Niemiec)

  • Praca 8 godzin dziennie plus przerwa (możliwość wzrostu ilości godzin pracy do 11 w zależności od natężenia)

  • Jedna zmiana – poranna (początek zmiany o godzinie 6:00 rano)

  • Praca od poniedziałku do piątku + ewentualnie soboty

Zadania:

  • Praca przy sortowaniu butelek - umieszczanie butelek jednego producenta/rodzaju we wskazanym pojemniku oraz przesortowanych pojemników na palecie)

  • Zarządzanie grupa podległych pracowników, w tym dbanie o dyscyplinę pracy podległego zespołu

  • Zapewnienie sprawnej komunikacji w projekcie

  • Wdrażanie, trening nowych pracowników, ocenę ich pracy oraz umożliwianie rozwoju zawodowego podległym pracownikom

  • Monitorowanie jakości i terminowości realizacji wyznaczonych celów

  • Optymalizacja procesów sortowania

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub magazynem

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

nie zwlekaj i dołącz do nas!

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 929139938

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?