2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Jelcz-Laskowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Team Leader działu obróbki mechanicznej. Benefity + darmowy dojazd

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Elica Group to światowy lider w produkcji okapów i silników elektrycznych. Obecnie do naszego zakładu w Jelczu-Laskowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Team Leader działu obróbki mechanicznej

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

OFERUJEMY

• Atrakcyjne zarobki

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Praca w systemie 3 zmianowym

• Premie za obecność i dodatki

• Premie za polecenie do 4000 zł brutto

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:

- Dofinansowane obiady

- Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą

- Pakiet benefitów

- Piknik letni

- Opłacane szkolenia i możliwość szybkiego awansu

• Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- zarządzanie podległym zespołem

- nadzór nad realizacją planów produkcyjnych dla swojego obszaru

- szkolenie operatorów z zakresu standardowych procedur

- aktywne wsparcie Supervisora swojego obszaru

- aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia

- wypełnianie wskaźników produkcyjnych

- ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu produkcji

WYMAGANIA:

•Dyspozycyjność

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

•Dokładność i nastawienia na wysoką jakość pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz tutaj:

www.people.elica.com/resources/informacja-pl.pdf

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 586824436