Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 14 października 2021

Tancerka w klubie

  • 6 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Jeśli uwielbiasz tańczyć albo chciałabyś się nauczyć zarazem świetnie zarabiając przyjdź do pracy do nas!

Poszukujemy tancerek do pracy w klubie. Świetny, młody, zgrany zespół czeka na Ciebie!

Bardzo atrakcyjne zarobki: 6000-10000 PLN miesięcznie.

Jeśli jesteś komunikatywna i zastanawiasz się czy nie podjąć pracy w stabilnej firmie to zgłoś się i spróbuj swoich możliwości z nami. Działamy na rynku już kilka lat! Dajemy legalną pracę w centrum Szczecina. Tańczyć też Cie nauczymy!

Zakres obowiązków i warunki pracy:

  • Wykonywanie pokazów tańca pole-dance na sali
  • Rozmowa z gośćmi klubu i towarzyszenie im przy stolikach
  • praca w trybie nocnym (21:00 - 04:00)
  • praca w trybie zmianowym

Znajomość języka angielskiego i niemieckiego mile widziana.

  • Osoby zainteresowane muszą przesłać CV ze zdjęciem na OLX albo zadzwonić na numer podany w ogłoszeniu i umówić się na spotkanie.

Gwarantujemy:

– umowa

– elastyczny grafik

– wysokie zarobki

– wynagrodzenie tygodniowe

– wysoka dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy,

– zespół mega sympatycznych ludzi.

ID: 678387834

Sylwia

Na OLX od lipiec 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?