Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 02 stycznia 2022

Szwaczka - Krojcza - szycie lekkie - stała praca Koszalin

  • 3 100 - 3 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy firmą o 15-letnim doświadczeniu w branży karnawałowej! Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą akcesoriów imprezowych, balonów, gadżetów eventowych oraz kostiumów karnawałowych. Prowadzimy własną szwalnię kostiumów karnawałowych, które produkujemy w zakładzie Koszalinie

Szwalnia kostiumów karnawałowych poszukuje Szwaczki do szycia lekkiego.

Stała praca - umowa o pracę.

Opis stanowiska:

- szycie odzieży lekkiej: kostiumy karnawałowe, odzież dziecięca

- praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00

- praca w zakładzie w Koszalinie

- praca w zespole 5-7 osób

Wymagania:

- doświadczenie i umiejętność szybkiego i dokładnego szycia

- obsługa maszyn przemysłowych Overlock, Stebnówka

- zaangażowanie i sumienne podejście do pracy

- mile widziany status osoby bezrobotnej

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

- uczciwe zasady pracy

- terminowe wypłaty

- pracę w miłej atmosferze i dobrych warunkach

Przyjdź, spróbuj i zostań z nami!

ID: 679498730

e-price

Na OLX od wrzesień 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?