1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Murowana Goślina
Dodane April 07, 2021

Szwacz/ka -> do 3255 zł brutto/mc -> dofinansowanie do dojazdu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Murowana Goślina, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych?

Zależy ci na pracy od poniedziałku do piątku ze zorganizowanym transportem?

Mamy coś dla Ciebie - pracę na stanowisku szwacz/ szwaczka!

Miejsce pracy: Murowana Goślina

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij SMS o treści “praca” na numer telefonu ukryty pod przyciskiem “Zadzwoń/ SMS” po prawej stronie ekranu.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • możliwość podjęcia długotrwałej i stabilnej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie na start w wysokości do 3255 zł brutto/mc
  • 495 zł brutto premii kwartalno-frekwencyjnej
  • po wdrożeniu przejście na akord indywidualny
  • zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
  • dofinansowanie do dojazdu z innych miejscowości
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta po okresie próbnym
  • pakiet interesujących dodatków: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online i wiele innych

zadania

  • szycie pokrowców do materacy
  • obsługa maszyn szwalniczych/krawieckich (typu: stębnówka, overlock, sznurkarka, lamówkarka)

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
  • umiejętności manualnych
  • doświadczenia w szyciu na maszynach przemysłowych (m.in.. stębnówki, overlocki, sznurkarki, lamówkarki)

Agencja zatrudnienia – nr  wpisu 47

ID: 665014845Zgłoś