1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Małopolskie
  5. Obsługa klienta / call center - Nowy Targ
Dodane November 22, 2020

Studio Figura Nowy Targ zatrudni pracownicę ! :)

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Nowy Targ, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Praca szuka kobiety :) ‼️

Poszukujemy energicznej kandydatki lubiącej wyzwania i świetnie radzącej sobie w pracy z ludźmi.

WAŻNE :

Praca od 04.01.2021.

Kilka dni szkoleniowych w grudniu płatnych dodatkowo.

Rozmowy kwalifikacyjne : 05.12.2020 (sobota)

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem olx.

STUDIO FIGURA

Jesteśmy licencjonowanym gabinetem modelowania sylwetki działającym w koncepcie międzynarodowej firmy Studio Figura International, która posiada 11 letnie doświadczenie i ponad 800 gabinetów na całym świecie.

Naszym celem jest dawanie Klientkom rezultatów z dziedziny modelowania sylwetki i zdrowego trybu życia.

OFERUJEMY :

- praca w oparciu o umowę zlecenie na kilka miesięcy

- szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe

- pracę w stabilnej, rozwijającej się i odpowiedzialnej firmie

- miłą i przyjazną atmosferę

- pracę w przyjaznym otoczeniu, wyłącznie z kobietami

WYMAGANIA :

- gotowość rozpoczęcia pracy od stycznia (szkolenie w grudniu)

- punktualność i dyspozycyjność

- wykształcenie min. średnie (dużym atutem będzie wykształcenie związane z kosmetyką, dietetyką lub sportem)

- mile widziane doświadczenie w branży wellness, fitness, Spa, związanej ze zdrową żywnością czy dietetyką

- umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy

- chęć poszerzania wiedzy i umiejętności

- umiejętność budowania relacji z klientami i współpracownikami

- zainteresowania związane ze zdrowym stylem życia, dietą, sportem

- pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie do życia

- wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- wspieranie i motywowanie klientek w drodze do osiągnięcia celu

- obsługa stacji treningowych i zabiegowych (zapewniamy szkolenia)

- zapisywanie wizyt oraz prezentowanie ofert w strefie fitness/wellness

- dbanie o czystość miejsca pracy

- prowadzenie aktywnej sprzedaży karnetów, bonów upominkowych i naszych własnych suplementów i kosmetyków Studia Figura

- aktywne uczestnictwo w mediach społecznościowych Studio Figura (w tym kręcenie filmów z własnym udziałem)

Koniecznie sprawdź czym się zajmujemy na naszej stronie na Facebooku.

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem olx. Rozpatrywane są tylko CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)".

ID: 642269147Zgłoś

Hanna

Ostatnio online dziś o 1:08 AM

xxx xxx xxx